Надійний хостинг для сайту

На що звернути увагу, коли потрібен надійний хостинг?
Вибір хостингу на сьогодні це одне з найбільш актуальних питань для тих, хто бажає створити власний успішний сайт. Адже якісний хостинг - це основа стабільної і продуктивної роботи ресурсу. Багато в чому майбутнє вашого бізнесу залежить від хостингового майданчика, на якому знаходиться ваш сайт.
Який хостинг вибрати? Підійти до питання вибору хостингу і провайдера потрібно із усією серйозністю. В першу чергу для вибору надійного хостингу для сайту потрібно звернути увагу на такі нюанси:
• Функціонал - комплекс послуг, які пропонованує хостер. Ви повинні вибирати все необхідне для нормального функціонування веб ресурсу. Для початку, необхідно оцінити обсяг дискового простору, воно повинно трохи перевищувати об’єм необхідний для вашого сайту.
• Аптайм - час, протягом якого сервер перебуває в робочому стані.
• Вибираючи хостинг, зверніть увагу на швидкість роботи каналів і сервера. Дані показники продемонструють, наскільки швидко користувачі зможуть підключитися до сервера, і як швидко він виконує ваші скрипти.
• Важливий момент для сайту - технічна підтримка. Співробітники техпідтримки повинні бути професіоналами, здатними грамотно відповідати на питання клієнтів і надавати своєчасну допомогу.
Хостинг-провайдер Goodhoster враховує всі ці нюанси і надає якісний хостинг з можливістю безкоштовного випробного терміну у 7 днів. А якщо при виборі хостингу, ви розумієте, що для вашого сайту потрібно більше ресурсів, тоді вибирайте vps сервер. ВПС емулює роботу реального фізичного сервера - є можливість root-доступу та установки своїх операційних систем і програмного забезпечення. А на одному фізичному сервері зазвичай працює кілька незалежних віртуальних серверів.

Загружаю...
Курс валют


Мы работаем
без выходных и перерыва
с 10:00 до 18:00

Наши партнёры
Наушники
Флэшки
Всё для принтера
Мониторы
Принтеры
Аккустика
Игровые манипуляторы


GPS
КомпАС. Бесплатная доставка по городу, Компьютеры, ноутбуки, комплектующие, всё для принтера. Акция: компьютер 2 гига, 2ядра + 500 гб накопитель+ 3D очки в подарок!!! Скидка на  Canon: фотопринтер+ксерокс+сканер + фотобумага в подарок! Гарантия, сервис, обслуживание. Компьютерный магазин КомпАС.  Распродажа  компьютеров  бу.  Ремонт, продажа, бесплатная доставка по городу! обслуживание с выездом специалиста к Вам! Быстро, качественно и  недорого. .Внимание!  магазин КомпАС работает 7 дней в неделю с 10:00 до 18:00 !!!           Т. (063) 854-63-43  Т. (04849) 6-75-51